Безпека та екологія

Київ має бути безпечним містом
Світ стає неспокійним – Києву все більше загрожують тероризм та злочинність. Безпека у місті – одне з найскладніших та найбільш охоплюючих понять, тому розробці цього питання у стратегії міста потрібно приділити особливу увагу.
У Києві зосереджені державні інститути влади, він є фінансовим центром України тому безпеку потрібно розглядати не лише у особистісному вираженні, а й у загальному. Враховуючи підвищення криміногенного становища це питання актуалізується.
Екологія міста
The Financial Times, грунтуючись на дослідженнях Еuropean Green City Index, визнала Київ — самою забрудненою європейською столицею. Більшість киян вже давно бояться купатися в Дніпрі, рівень зношення основних фондів Дніпровської та Деснянської водопровідних станцій сягає 60%, а проблеми з полігонами для сміття стають все гострішими. Рівень зелених насаджень став критично низьким і навіть колишній символ міста – каштан зникає без необхідного догляду. Необхідно налагодити контроль за забрудненням міста, стимулювати розвиток переробки відходів, провести очищення та озеленення рідного міста, збільшити кількість парків та скверів для відпочинку, виділити кошти на спортивні майданчики для спортивно-оздоровчого розвитку населення.

1 Comment

  • volod24
    По данным статистики жители Киева расходуют в год приблизительно 1 миллиард кубометров питьевой воды. Ее источниками являются такие водозаборы, как Днепровский и Деснянский. Эксперты утверждают, что в данных акваториях вода умеренно загрязненная, а в некоторых местах классифицируется как грязная. Вредные примеси в воде способствуют ускорению процессов старения, угнетают деятельность людей, а некоторые элементы становятся причиной умственной отсталости. Что касается канализационной системы, то сточные воды сбрасываются в реки Сырец и Лыбедь, а также в Днепр. Если говорить о состоянии канализационной системы Киева, то оборудование весьма изношенное, находится в критическом состоянии. До сих пор функционируют некоторые сети, которые были введены в эксплуатацию в 1872 году. Все это может стать причиной затопления города. Существует большая вероятность скорой техногенной аварии на Бортнической станции аэрации. ОБРАТИТЕ НА ЄТО ВНИМАНИЕ!!!!!!!!

Leave a comment