Людський та соціальний капітал

Соціальна інфраструктура
У зв’язку із збільшенням населення, Києву необхідно розвивати об’єкти соціальної інфраструктури. Більшість шкіл, дитячих садків та лікарень не забезпечені необхідним обладнанням та персоналом для функціонування. Рівень заробітніх плат відштовхує більшість кадрів, а якість роботи тих хто лишається погіршується через перенавантаження, відсутність мотивації та неякісне матеріальне забезпечення.
Необхідно забепечити сучасними технічними засобами соціальні служби Києва та сформувати умови для якісної роботи їх працівників. Кияни мають жити в безпечному місті та бути впевненими у завтрашньому дні. Це можливо лише при доступності якісних соціальних служб в місті.
Розвиток самоорганізації населення в місті
Якісний розвиток будь-якого міста потребує розвитку самоорганізації населення. Централізована та бюрократична система, яку вся Україна та її столиця – Київ, отримали в спадок від УССР і досі є тягарем та перешкодою на шляху розвитку. Більше 70% багатоквартирних домівок в Києві все ще обслуговуються комунальними компаніями. Це створює зайве навантаження на КМДА, стимулює розвиток корупційних схем та є перешкодою розвитку якісних комунальних послуг. Стимулювання розвитку самоорганізації населення зробить можливим якісне задоволення потреб самих киян, процвітання міста і навіть сформує інфраструктуру для проведення результативних громадських слухань при прийнятті законопроектів, що покращить діалог влади та населення міста.
Освіта міста Києва
Загально доступне навчальне середовище має відкрити можливості для безперервного навчання та професійної реалізації кожного. Вони мають включати в себе дистанційні програми та індивідуальні програми для кожного. Обробка та аналіз результатів навчання повинні збиратися в єдиний масив із застосуванням штучного інтелекту забезпечить розкриття можливостей для кожного учня. Застосування інноваційних технологій зробить процес навчання більш інформативним, цікавим та творчим.
comment
Please activate comment.