Проекти

19 березня 2019 року в Києві відбулось публічне обговорення подальшого розвитку столиці з експертами, народними депутатами, громадськими діячами. Ініціатором виступив Центр муніципальних стратегій Києва з метою визначення базових засад для подальшого інфраструктурного, технологічного, соціального розвитку міста Києва в рамках “Муніципальної стратегії Києва”.

Ситуація, яка існує зараз в столиці викликає величезну невизначеність серед багатьох киян та інвесторів. Через нездатність сьогоднішньої влади комплексно та системно розвивати столицю, ми маємо лише розподіл фінансових потоків, що шкодит інвестиційному клімату столиці. Кияни маюуть спільними зусиллями закласти основу проектів для розвитку міста.

В рамках “Муніципальної стратегії Києва” було визначено кращі проекти, які жителі Києва вважають доцільними для розвитку міста. Фіналістами стали “Пробіг під каштанами”, “ЖМ “Патріотика на озерах”, "Unit City", "Urbam Space", "Allstars-it", Благодійна школа “Розумне майбутнє”, ГО “Парк Наталка”, Благодійний фонд “Sky art foundation”, “Школа технології залучення”.

Кращі проекти, які жителі Києва вважають важливими для розвитку столиці за 2018 рік

Проголосувало - 113 985

Юніт Сіті: 
«Unit City» - перший в Україні проект міжнародного масштабу, рівня та значення, націлений на створення потужного наукового кластера. Мета проекту полягає в об’єднанні молодих, креативних, успішних компаній, людей та ідей для будівництва «Кремнієвої долини» в середмісті Києва. «Unit City» є економічно вигідним та просвітницьким проектом для міста, адже на території парку має функціонувати IT-школа «UNIT Factory», для розкриття потенціалу молодих талантів та 5 інвестиційних фондів, для допомоги компаніям у їхніх стартапах.Аркада Патріотика:  
Аркада Патріотика: ЖМ «Патріотика» комплексний індустріальний проект доступного житла. «Аркада» вже 27 років реалізує проекти у сфері будівництва, що безумовна свідчить про надійність забудовника. Подібні масштабні індустріальні проекти допоможуть розв'язувати питання внутрішньої міграції в Україні. Об’єкт планують здати в експлуатацію протягом 5-10 років. Транспортних колапсів в інших районах Києва не буде, оскільки у ЖК «Патріотики» будуть передбачені всі необхідні для комфортного проживання об’єкти. Зношеність житлового фонду буде відбуватися одночасно. На території буде побудована нова трансформаторна станція та енергетичні магістралі для комплексного забезпечення енергією цілого житлового кварталу. Це допоможе уникнути перевантаження вже наявної енергетичної системи. Також будуть побудовані локальні очисні споруди забруднення дощових вод та каналізаційна насосна станція побутових стоків. В проекті передбачено будівництво соціально-культурних об’єктів: 3 школи, 5 дитячих дошкільних закладів, реабілітаційний центр, лікарні, 2 торгові центри. Ідея ЖМ «Патріотики» зародилася у 2012 році після консультацій з Інститутом Етнографії України. Кожний житловий будинок у ЖМ «Патріотика» матиме своє ім'я, пов'язане з назвами відомих озер і лиманів України. В проекті передбачені парки, озера, прибережні зони відпочинку. 70% матеріалів, що використовуються в будівництво локалізовано в Україні. Це є екологічні чисті матеріали. Дорожнє освітлення забезпечується коштом сонячних батарей. Кожна парковка для автомобілів обладнана зарядним пристроєм для електроавтомобілів. Озера на території ЖМ «Патріотики» розчищенні та обладнані місцями відпочинку. Замість звалища, яке там було, на Київ чекає новий, самодостатній квартал.Урбан Спейс;
UrbanSpace 500 - проект покликаний об’єднати найкращі заклади харчування на одній території для задоволення смаків найвибагливіших гостей. Гастрономічний туризм стає все популярнішим серед населення та приваблює все більше людей, які люблять смачно поїсти та шукають нових гастрономічних вражень. Аналоги такого проекту користуються популярністю в усьому світі. UrbanSpace стимулюватиме розвиток дрібного та середнього бізнесу та креативних ідей серед всього населення міста.AllStars-IT;
AllStars-IT – всесвітньо визнаний лідер на ринку ІТ-послуг, який надає комплексні послуги та пропонує широкий спектр рішень для компаній та провідних організацій по всьому світу. Компанія об'єднує понад 500 високоосвічених ІТ-фахівців. Штаб-квартира компанії знаходиться в Ізраїлі філією в Україні. AllStars-IT володіємо багаторічним досвідом роботи з найбільшими міжнародними компаніями в різних галузях та сферах, включаючи банківську діяльність та фінанси, високі технології, медичні та біофармацевтичні компанії, страхування, роздрібну торгівлю та електронну комерцію, оборонні галузі, уряди різних країн, тощо.Мурали
Sky Art Foundation – благодійний фонд ідеєю якого є підтримка молодих сучасних художників та сприяння їх впізнаваності на міжнародному рівні. Інтеграція української культури в тренди світового мистецтва. Співпраця вітчизняних художників та їх зарубіжних колег в міжнародних арт-проектах. Крім цінності для самих художників, проект має соціальне значення, адже прикрашає місто та старі будівлі, вдихає в них нове життя!ГО «Парк Наталка»
«Парк Наталка» - парк побудовано на місці закинутого одноіменного урочища. Він розташований в Оболонському районі міста Києва на мальовничому березі Дніпра. В літню пору року там працює кінотеатр просто неба - «Park Cinema Kiev». Для любителів активного відпочинку побудовано workout площадку та поле для гри в міні-футбол. Парк Наталка став не лише улюбленим місцем відпочинку жителів навколишніх районів, а й зразковим місцем дозвілля європейського зразка!


Благодійний проект «пробіг під каштанами» Ірина Кузнєцова;
Пробіг під каштанами – наймасштабніший спортивно-благодійний проект України. Цей захід став традиційним для жителів Києва, адже проводиться кожної весни на день міста впродовж останніх 27 років. Щороку у ньому бере участь понад десять тисяч жителів міста та гостей столиці з усього світу. Для багатьох мешканців це стало традицією поколінь, оскільки до змагань залучаються батьки з дітьми та люди літнього віку. Крім власне спортивного інтересу, проект залучає небайдужих людей та компанії, які готові допомогти дітям з вадами серця. Для більшості провідних компаній країни це стало гарною традицією та можливістю донести суспільству свою соціальну орієнтованість. Зібрані кошти в рамках проекту спрямовуються на придбання медичних препаратів та обладнання для дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» та в Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.На жаль, подача проектів закінчилася, але ви можете подати свій проект для участі в наступному етапі -  https://bitly.su/2t7D