AllStars-IT – всесвітньо визнаний лідер на ринку ІТ-послуг, який надає комплексні послуги та пропонує широкий спектр рішень для компаній та провідних організацій по всьому світу. Компанія об'єднує понад 500 високоосвічених ІТ-фахівців. Штаб-квартира компанії знаходиться в Ізраїлі філією в Україні. AllStars-IT володіємо багаторічним досвідом роботи з найбільшими міжнародними компаніями в різних галузях та сферах, включаючи банківську діяльність та фінанси, високі технології, медичні та біофармацевтичні компанії, страхування, роздрібну торгівлю та електронну комерцію, оборонні галузі, уряди різних країн, тощо.

За минулий рік більше 3% ВВП забезпечувалось саме за рахунок IT-компаній, і наш обов’язок зробити так, щоб це число збільшувалось. AllStars-IT – це ізраїльська компанія, яка надає комплексні послуги для компаній та організацій по всьому світу (https://allstars-it.com/). Штаб квартира компанії знаходиться в Ізраїлі з філією в Україні, а послуги надаються для таких сфер, як високі технології, страхування, медика та біофармацевтика, оптова торгівля, електронна комерція, оборона та урядування, банківська діяльність та фінанси, тощо. А в штаті компанії працює більше 500 високоосвічених фахівців. Визнання отримали лише нещодавно на конференції «Муніципальна стратегія Києва», де окрім них були представлені такі інноваційні проекти як Unit City, Urbanspace 500, ЖМ «Патріотика на озерах», Пробіг під каштанами.

Яка користь від коллаборації ізраїльських експертів з українськими? Українські професіонали об’єктивно мають менше досвіду в реалізації крупних міжнародних проектів, чому готові навчити ізраїльські колеги. При цьому в Україні велика кількість талановитих IT-спеціалістів, чиї послуги є затребувані ізраїськими компаніями. Україні потрібен досвід стабільної співпраці з міжнародними компаніями – це забезпечує стабільний прибуток та професійний ріст для українських розробників.

Чим більше подібних компаній будуть приходити в Україну, тим більше робочих місць буде створюватись і тим менше молоді спеціалісти будуть мігрувати з України.
За прикладом Ізраїлю: чи зможе Україна стати міжнародним tech-хабом?